• 1Planujesz podróż samochodem do Republiki Czeskiej?
  • 2Winieta drogowa w Republice Czeskiej
  • 3Co koniecznie musisz mieć ze sobą w samochodzie
  • 4Tankowanie i ceny paliw
  • 5Zasady ruchu drogowego w Republice Czeskiej
  • 6Grzywny
1

Planujesz podróż samochodem do Republiki Czeskiej?

Republika Czeska staje się coraz popularniejszym celem podróży Europejczyków. W większości przypadków przyjeżdżają oni tam samochodem.

Über Autoreisen in die Tschechische Republik:
Czy ty również masz w planach wybranie się samochodem do Czech i potrzebujesz informacji o miejscowych przepisach lub o tankowaniu? Być może zastanawiasz się też czy potrzebujesz winiety drogowej. Odpowiedź brzmi tak, a winietę możesz zakupić na tej stronie! Zebraliśmy dla ciebie najważniejsze informacje. Wykorzystaj je na swoją korzyść!

Ceny

10-dniowa winieta do Republiki Czeskiej
€19.95
Miesięczna winieta do Republiki Czeskiej
€24.95
Roczna winieta do Republiki Czeskiej
€104.95
2

Winieta drogowa w Republice Czeskiej

Wszyscy kierowcy przejeżdżający przez Republikę Czeską potrzebują winiety drogowej. Czeska winieta drogowa to elektroniczna winieta (e-winieta), ale musisz ją również mieć ze sobą w samochodzie w formie papierowej, aby okazać ją na żądanie. Swoją winietę do Republiki Czech możesz nabyć tutaj. To bardzo proste, a winietę otrzymasz w mgnieniu oka!
Kaufen Sie Die Tschechien Vignette Heute.

Zamów z wyprzedzeniem swoją obowiązkową winietę do Republiki Czech

ZAMÓW TERAZ
3

Co koniecznie musisz mieć ze sobą w samochodzie

Jeśli podróżujesz po Republice Czeskiej samochodem, twoim obowiązkiem jest posiadanie ze sobą określonych przedmiotów. Należą do nich, poza winietą, trójkąt ostrzegawczy, kamizelka bezpieczeństwa, apteczka oraz – w przeciwieństwie do niektórych innych krajów – opona zapasowa.
Autobahnen und Schnellstraßen in Tschechien sind bis auf wenige Ausnahmen mautpflichtig

Czytaj dalej tutaj, aby dowiedzieć się więcej o twoich obowiązkach oraz przedmiotach, które musisz mieć ze sobą.

4

Tankowanie i ceny paliw

Kiedy jedziesz samochodem do obcego kraju, tankowanie zawsze stanowi wyzwanie, niezależnie od tego, czy musisz zatankować benzynę, Diesel, gaz czy prąd. Tak też jest w Republice Czeskiej. Wszystkie ważne informacje na temat paliwa i tankowania w Republice Czeskiej zebraliśmy dla ciebie tutaj.
Masz pytania dotyczące winiety do Czech?

Masz pytania dotyczące winiety do Czech?

Chętnie ci pomożemy.

5

Zasady ruchu drogowego w Republice Czeskiej

Jakie zasady ruchu drogowego obowiązują w Republice Czeskiej? Z pewnością zadajesz sobie to pytanie, jeśli podróżujesz samochodem przez Czechy. Można wyjść z założenia, że zasady ruchu drogowego są w dużej mierze podobne w różnych krajach, ale zdarzają się pewne różnice. Stworzyliśmy dla ciebie wyczerpujący przegląd zasad ruchu drogowego w Republice Czeskiej.
6

Grzywny

Jeśli popełnisz w Republice Czeskiej wykroczenie drogowe, musisz liczyć się z grzywną. Z pewnością chciałbyś wiedzieć jak to wygląda w tym kraju, i jak wysokie mogą być grzywny. Z tego powodu stworzyliśmy w tym temacie osobną stronę.
0
Ihren Warenkorb
Razem: €0
Do kasy