O Nas

Onlinewinieta.pl to adres, pod którym zamówisz oficjalne winiety drogowe i plakietki ekologiczne. W zaledwie kilka minut możesz zamówić u nas niemal wszystkie oficjalne winiety potrzebne podczas podróży po Europie. Rozumiemy lepiej niż ktokolwiek inny, jak ważne jest to, aby być dobrze przygotowanym na urlop lub podróż służbową w Europie. Dlatego jesteśmy w każdej chwili do Twojej dyspozycji, aby dokładnie ustalić, których winiet potrzebujesz w danym czasie.

E-winiety dostarczane są z reguły jeszcze tego samego dnia. Fizyczne naklejki i winiety, również te do Niemiec i Szwajcarii, są codziennie wysyłane pocztą. Zamówienia, które wpłyną przed godziną 17, są często realizowane jeszcze tego samego dnia.

Klienci biznesowi

Z uwagi na nasze wieloletnie doświadczenie, chętnie dostarczymy winiety i plakietki ekologiczne dla firm. Poszukujesz plakietek ekologicznych dla swojej floty samochodowej albo dla pracowników? Prosimy wówczas o skontaktowanie się z nami, w celu omówienia możliwości i zapłaty na podstawie faktury.
 

0
Ihren Warenkorb
Razem: €0
Do kasy