Słowacja FAQ

PYTANIA OGÓLNE

Tak, na wszystkich drogach na Słowacji winieta jest wymagana.
Winieta do Słowacji dostępna jest wyłącznie w formie cyfrowej. Po wpłynięciu twojego wniosku zarejestrujemy twoją tablicę rejestracyjną w bazie danych słowackiego zarządcy autostrad. Twój numer rejestracyjny będzie tam wówczas zarejestrowany, a ty będziesz posiadaczem ważnej winiety.
Tak, otrzymasz winietę jeszcze tego samego dnia na skrzynkę mailową.
Nie, winieta jest wysyłana do ciebie wyłącznie e-mailem.
Na Słowacji potrzebujesz winiety dla swojego samochodu i, ewentualnie, dla swojej przyczepy. Upewnij się, że zamówiłeś obydwie.
Tak, zakup winiety dla twojej przyczepy lub kampera jest obligatoryjny.
Jeśli zamówisz ją przed godziną 22.00, winieta zostanie dostarczona jeszcze tego samego dnia. Jeśli złożysz zamówienie później, może dojść następnego dnia.
Winieta wystawiana jest na okres 10 dni, jednego miesiąca lub roku. W zależności od twojej podróży, nasz system automatycznie wyliczy potrzebną winietę. Przejdź na https://onlinewinieta.pl/winieta-slowacja/ aby zamówić swoją winietę..
Kontrola ma miejsce za pośrednictwem kamer. Jak tylko wjedziesz na teren kraju, twoja tablica rejestracyjna zostanie zeskanowana i sprawdzona w bazie danych.

PYTANIA DOTYCZĄCE KOSZTÓW

Zależy to od rodzaju twojego pojazdu oraz długości twojej podróży. Pod https://onlinewinieta.pl/winieta-slowacja//możesz się dowiedzieć, której winiety potrzebujesz i ile ona kosztuje.
Możesz zapłacić za pomocą Przelewy24, PayPal lub karty kredytowej.
Nie, niestety nie jest to możliwe. Po dokonaniu płatności twój numer rejestracyjny zostanie zarejestrowany w bazie danych słowackich urzędów. Ponieważ chodzi tu o produkt personalny, anulacja nie jest możliwa.
0
Ihren Warenkorb
Razem: €0
Do kasy